• 06 Mayıs, Pazartesi
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri (BelSİS-CAD) Eğitimi

  • Coğrafi Bilgi Sistemleri kullanım kapasitesinin geliştirilmesi ve yürütülen uygulamaların yaygınlaştırılması kapsamında, Bakanlığımız Uzaktan Eğitim Portal’ı üzerinden “Coğrafi Bilgi Sistemleri (BelSİS)” Eğitimi 06-09 Mayıs 2019 tarihleri arasında 8 grup halinde gerçekleştirilecektir.

    Kursiyerlerin hangi grupta yer aldıkları EK1 de belirtilmiş olup, alınan Makam Olur’u gereği gruplar arasında değişim kesinlikle yapılmayacaktır.

    Uzaktan eğitime erişim http://uzaktanegitimcsb.gov.tr web adresinden sağlanacak olup, kursiyerler Ek1 de belirtilen gün ve saatte uygulama içerisinde yer alan SANAL SINIF bölümünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

    Kursiyerlerin uygulamaya http://uzaktanegitimcsb.gov.tr internet adresinden (KullanıcıAdı= KURUMSAL EPOSTA   Şifre =TC KİMLİK) erişim sağlayabilmeleri için Bakanlığımız İnsan Kaynakları Uygulaması olan http://pbs.csb.gov.tr  adresindeki eposta, cep telefonu1 bilgilerinin güncel olması zorunludur. Kursiyerler http://pbs.csb.gov.tr  internet adresindeki bilgilerini 03.05.2019 saat 12.00 a kadar güncellemeleri gerekmektedir.